Start O produktach Wady powierzchni

Wady powierzchni

Trudno określić, czym jest wada powierzchni, gdyż to, co subiektywnie zostanie ocenione jako wada może być po prostu naturalną właściwością danego tworzywa.

Twój stół składa się z lakierowanej proszkowo metalowej ramy oraz blatu wykonanego z drewna, pokrytego warstwą forniru lub melaminy.

Lakier proszkowy oraz melamina nie są naturalnymi tworzywami, zatem może się zdarzyć, że warstwa tych tworzyw będzie niejednolita. Dlatego też prosimy o załączenie cyfrowego zdjęcia wady produktu do wiadomości skierowanej do działu wsparcia. Skontaktujemy się z Państwem w celu wyjaśnienia problemu.

Fornir jest naturalnym tworzywem, dlatego też każdy blat będzie się nieznacznie różnił od siebie. Owe różnice nie są wadami, a naturalnymi właściwościami drewna. Stół może także ściemnieć pod wpływem światła słonecznego. Jeżeli zakupiony produkt będzie posiadał wadę, która nie wynika z naturalnych właściwości tworzyw, należy wysłać do działu wsparcia cyfrowe zdjęcie, na którym wada jest widoczna. Skontaktujemy się z Państwem w celu wyjaśnienia problemu.